groups-icon

Haberler

Oyun Sektöründen güncel Haberler

Gaming in Turkey ve Onedio'dan Ortak Proje: Onedio Gaming

 Gaming in Turkey ve sosyal içerik platformu Onedio, Onedio Gaming çatısı altında buluşuyor. Oyunlar hakkında haber ve incelemeler, özel içerik videoları, turnuva yayınlarından oyun içerikli programlara kadar farklı içerikler üretecek olan platform ülkemizde her geçen gün büyüyen oyun sektörünü ileri taşımayı hedefliyor.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Onedio Kurucusu ve CEO’su Kaan Kayabalı, “Yıllardır en güncel konu ve en eğlenceli içerikleri akıcı bir dil ile okuyucularımıza sunarak sosyal içerik platformumuz Onedio’yu büyüttük. Son senelerde ülkemizde de hız kesmeden büyümeye devam eden oyun ve espor sektörünün bir parçası olmak için Onedio Gaming’in adımlarını atmaktan dolayı heyecanlıyız. Artık oyunlara düşkün olan okuyucularımıza da kendi imzamızla içerik sunacak olmak ve bu girişimi sektörde başarılı projelere imza atmış Gaming in Turkey Ajansı ile yapıyor olmak bizi mutlu ediyor” dedi.

 

Ekibin başında olan Serhat Bekdemir, “Onedio, sosyal içerik platformu olarak Türkiye’deki okuyucuların vazgeçilmez bir parçası. Platformda bulunan bu güçlü potansiyeli oyun dünyasına Onedio Gaming ile yansıtacak olmaktan oldukça memnunuz. Bu yepyeni oyun mecrası ile hem global çapta hem de ülkemizde olan oyun dünyası gelişmelerini artık daha yakından takip edebileceğiz” dedi.

 

Gaming in Turkey Ajans Başkanı Ozan Aydemir ise “Yıllardır ülkemizde oyun ve espor sektörünü geliştirmeye yönelik adımlar atıyoruz. Firmaların oyun dünyasına adım atmasıyla birlikte bu adımların birleşerek büyümesi ülkemiz için son derece önemli oluyor. Türkiye’nin en büyük sosyal mecralarından biri olan Onedio’nun da, en güncel ve en etkili projelere imza atılan oyun sektörünün bir parçası olmasından bizler de büyük mutluluk duyuyoruz. Oyun dünyası, Onedio Gaming ile yeni bir bakış açısı kazanacak.” diyerek proje ile ilgili fikirlerini paylaştı.

Tarih

25 Mart 2021

Yazar

Sinan Tartar

Yazarın Son Yazıları