forums-icon

BRAINDOM 2

Passion Punch Studio

Hakkında

Passion Punch Studio is a mobile game development company that brings together talented people from different fields of art and software for a single purpose; creating games that will be remembered for years. We are focused not only on the gameplay but also on storytelling because we believe that narrative and good storytelling are integral aspects for creating an engaging, high-quality game. While offering players an action-packed experience, we aim to provide an effective story beyond ordinary narration. We believe that the only thing more fun than playing games is to create those games.

Lokasyon

İstanbul

Email

info@passionpunch.studio

Platformlar

Mobil

BRAINDOM 2

Bil bakalım kim: Kim yaptı? Babası kim? Bil bakalım kim? Çözebilir misin? Aklınızı değiştirecek ve sizi zorlayacak harika bilmeceler. Moron testini yapın ve bir trivia yıldızı gibi trivia ve quizleri çözüp çözemeyeceğinizi görün!

 

Mantığınızı ve beyninizi test edin, tahmin edin buradaki dahi kim, Braindom 2: Bilmeceler Kimdir? akıllı beyniniz için kırması kolay bir oyun olacak!

 

Bu zeka oyunu, kelimelerde ve fotoğraflarda gizlenmiş ipuçlarıyla birden fazla zeka oyunu ve bilmeceden oluşur.

 

Bu ücretsiz mobil oyun zeka bilmeceleriyle dolu, bu yüzden bilmeceleri çözmek ve zorlu bulmacaları yenmek için ipucu avcısı dedektif rolünü oynamaya hazır olun.


 

Seviyeler zorlu, eğlenceli kelime bulmacaları ve beyin testleri, iq oyunları ve zeka sınavı, bilmeceler zeka oyunları, whois bilmeceleri, komik bilmeceler, mantıksal bilmeceler, akıl bilmeceleri, resimli bilmeceler arasında gezineceksin ...

 

Her beyin oyunu kolay bir oyun değildir, aslında Braindom 2: Kim kimdir Bulmaca zorlu soruları ve IQ testlerini çözmenin eğlenceli bir yolunu sunar.

 

Çoğu IQ oyununun, IQ testlerinin ve beyin oyunlarının aksine Braindom 2: Kim kimdir Bulmaca beyninizi geliştirmek için benzersiz bir konsepttir. Bu mobil oyun IQ'nuzu yükseltir, sizi kandırır, sizi zorlar, düşünme alışkanlıklarınızın beynini eğlenceli ve gülünç bir şekilde yıkar.

 

Braindom 2: Braindom 2: Kim kimdir Bulmaca Zihninizi keskinleştirmek için birçok zor bulmacaya, ücretsiz zeka oyunlarına ve akıl oyunlarına sahiptir ve tamamen ücretsiz bir oyun. Üst düzey ücretsiz mobil oyunlardan biridir.

 

Bu, mobil cihazlar için en iyi oyunlardan biridir. İçinizdeki bilmece ustasını ve ipucu avcısını tatmin edecek mini oyunlar içerir. Ne harika bir zeka testi!

 

Herkes trivia yıldızı veya bilmecelerin ustası olmak için yarışırken, sıkılmayacaksınız, tıpkı bir bilgi yarışması ya da arkadaşlarınız ve ailenizle oynadığınız bir maskaralık partisi gibi.

 

Bu Brian oyunu, arkadaşlarınız arasında bilmece ustası olmanız için sizi zorlu bulmacalar ve trivia testleriyle eğitmeye teşvik ediyor. Zorlu bulmacalar ve zeka oyunlarıyla dolu bir Brian testi.

 

Braindom 2: Kim kimdir Bulmaca Oynarken, beyninizi çeşitli zorlu bulmaca oyunları ve zeka bilmeceleriyle eğitebilirsiniz. En iyi zeka uygulamalarından biridir. Zeka oyunları testini yapın!

 

Braindom 2: Kim kimdir Bulmaca yüzlerce eğlenceli oyun, bilmece oyunları, zor bulmacalar, beyin testleri, IQ testleri, kelime oyunları ve çok çeşitli trivia çatlakları sunan mobil cihazlar için en iyi ücretsiz oyunlardan biridir.

 

Bu oyun, bir dahi olup olmadığınızı kontrol etmek için zorlu sınavlar sunan IQ tabanlı bir beyin oyunudur. Orijinal bulmaca oyunları ve zorlu zeka oyunları ile IQ seviyeniz yükselecek. Bu beyin teaser testinin tadını çıkarın!

 

Önemli özellikler:

 

Beyninizi güçlendirmek için benzersiz ve zor bir zeka oyunu.

Aldatıcılıklarına rağmen çözülmesi gereken yüzlerce zor trivia testi.

Gizemleri çözün, ipuçlarını bulun ve eğlenin.

Kutunun dışında düşünmek için beyniniz yıkanacak.

Meydan okumayı seveceğiniz zor oyunlar.

Bilmece ustası olmak için süper yıldız IQ'ya sahip olmalısın.

Kolay oyun, beyin testi ve zor zihin bulmacası hepsi bir arada.

Rahatlatıcı oyunlar, trivia soruları stresinizi alacak.

Akıl oyunları için bu beyin yıkamayla beyninizi yıkayın.


 

Bu oyunun abonelik tabanlı bir premium özellik paketi vardır, kullanıcıların uygulamayı reklamsız ve ekstra özelliklerle kullanmasına olanak tanır. Otomatik yenilenebilir bir aboneliktir. Abonelik süresi haftalıktır. Ödeme onaylandıktan sonra App Store hesabından tahsil edilir. Abonelik, dönem bitiminden 24 saat önce kapatılmadığı sürece yenilenir ve hesaptan yenileme ücreti de otomatik olarak alınır. Bunu istediğiniz zaman Hesap Ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

game-190

indirilme

1+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020