forums-icon

Bubble Friends

Narcade

Hakkında

NAR Club,mobil cihazlar için yenilikçi bir oyun geliştirme ve yayıncı şirketidir .2011 yılında kurulan NAR Club,küresel erişime sahip farklı türde oyunlar geliştirdi . Genç, sosyal,yenilikçi, pozitif insanlardan oluşan Nar, mobil platformlar için yeni oyunlar yaratır ve geliştirir .

 

 

Lokasyon

İstanbul

Email

zip@nar.clup

Websitesi

narcade.com

Platformlar

Mobil

Bubble Friends

Balon tuzakları arasında kalmış hayvan dostlarını kurtarmak için tropikal ormanlarda seni bekleyen sevimli karakterlerle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın.

Fantastik ve etkileyici atmosferi ve arkadaş canlısı eğlenceli hayvan karakterleriyle daha önce balon patlatma oyunu oynamış olsan olmasan da bu oyuna hayran kalacaksın.

En Yeni Top Patlatma Oyunu

Bubble Friends zeka geliştiren klasik tarzda orijinal tasarımıyla en yeni balon patlatma oyunu. Oynamak çok basit, tek yapman gereken aynı renkteki topları hedefleyip patlatmak! Oyun boyunca farklı oyun modları ve özel toplar planlı atışlar yapmanı gerektirecek ve böylece sıkılmadan saatlerce güzel vakit geçirebileceksin.


El Yapımı Çizimler ve Eşsiz Tasarım

Eğlendirici ve stres atmak için bire bir olan top patlatma oyunlarını ya da eşleştirme tarzı oyunları seviyorsan bu yeni konseptteki kabarcık oyununu denemelisin! Oyunda gördüğün her şey tek tek özenle ve sevgiyle tasarlandı. Ayrıca bazı yardımcı toplar oyun boyunca büyük miktarda balon patlatmanı sağlayacak.

Sürpriz Hediyeler

Bu bulmaca tarzı kabarcık patlatma oyununda yıldız, güçlendirici ve sınırsız can gibi çeşitli hediyeler kazanmak çok kolay. Oyunu her gün ziyaret ederek, çarkıfeleği çevirerek ve belli sayıda seviyeleri tamamlayarak yüzlerce hediye kazanabilirsin. Sınırsız can ödülüyle başarısız olmaktan korkmadan istediğin kadar top patlatabilirsin ya da kazandığı güçlendiricilerle tek hamleyle çok sayıda topu patlatma zevkine erişebilirsin.

game-174

indirilme

1.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

narcade.com