forums-icon

Bubble Pop Top

Narcade

Hakkında

NAR Club,mobil cihazlar için yenilikçi bir oyun geliştirme ve yayıncı şirketidir .2011 yılında kurulan NAR Club,küresel erişime sahip farklı türde oyunlar geliştirdi . Genç, sosyal,yenilikçi, pozitif insanlardan oluşan Nar, mobil platformlar için yeni oyunlar yaratır ve geliştirir .

 

 

Lokasyon

İstanbul

Email

zip@nar.clup

Websitesi

narcade.com

Platformlar

Mobil

Bubble Pop Top

Bubble shooter oyunu Bubble Pop stres atmak ve eğlenmek istediğinde farklı görev ve özellikleriyle, eğlenceli animasyonlarıyla, özellikle de şirin karakter Emma ve sevimli kedisi Tia'yla saatlerce oynayabileceğin bir top patlatma oyunu. Bi dakika, sevimli kedi Tia derken aslında hayal ettiğin gibi minnoş bir kedi değil o. Birazcık huysuz Tia'mız :) Ama oyuncaklarla ve mamalarla onu yola getirebilirsin!

Emma'nın tek derdi oyun arkadaşı ve kedisi Tia'yı memnun etmek. Bu kabarcık patlatma oyununda görevin balon patlatmak ve süt, oyuncak, kurabiye gibi bir kedinin seveceği şeyleri toplamak. Tia'nın nemrut bakışlarını, Emma'nın üzücü ağlamasını görmek istemiyorsan hamlelerini iyi kullanıp balonları patlatmak için en doğru hamleyi yapmalısın. Bu bubble pop oyunu içerisinde kabarcıkların arasında sana engel olacak topları yutan ya da kırılması gereken toplar var ama korkma sadece engeller değil aynı zamanda vurduğunda altındaki tüm balonları düşüren özel kabarcıklar da var!

Balon patlatma bazı seviyelerde zor olabilir, bu zorlu puzzle maceralarında Emma sana özel oyuncaklar sunuyor, mesela topaç ya da bilye güçlendiricisiyle hedeflediğin alandaki birçok kabarcığı patlat!

Bu ücretsiz balon patlatma oyunu sürprizlerle mücadelerle ve kutlamalarla dolu. Her gün uğrayıp hediyeni almayı unutma, bir de ücretsiz çevireceğin bir çarkıfelek sayesinde hediyesiz günün geçmeyecek. Puzzle oyunu seven her yetişkinin oynayabileceği çok eğlenceli bir top patlatma oyunu!

Özellikler:

- Her hafta 20 yeni seviye!
- Birçok oyun modu
- Yüzlerce balon patlatma seviyesi
- Puanlarını katlama fırsatları
- Daha fazla top patlatmak için özel balonlar
- Eğlendirici tasarımlar ve animasyonlar
- Facebook'a bağlanma özelliğiyle can alıp verme
- Skorunu paylaşma
- Günlük hediyeler
- Çarkıfelek sayesinde sürpriz hediyeler
- Eğer seviye öncesi özel güçlendirici top
 

game-179

indirilme

500.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

narcade.com