forums-icon

Doughlings: Arcade

Hero Concept

Hakkında

Hero Concept'te, arcade oyunlarının zamansız klasiklerinin vizyoner yeniden hayallerini geliştiriyoruz. Oyunların ateşli öğrencileriyiz ve her zaman var olan klasiklerin tarihlerini 21. yüzyıla taşıyabilmek için gösterişle inceliyoruz.

Bunu inanılmaz derecede yalın bir şekilde yapıyoruz: sıkı sıkıya bağlı bir ekiple, düşük genel giderlerle ve sektörün normlarına meydan okuyan bütçelerle. Tüm büyük platformlarda yayınlıyor ve oyuncu topluluğumuzla ilgileniyoruz.

Yeni türlere ve yeni kitlelere girerken yeni beceriler geliştirmekten keyif alıyoruz. İçlerinde daha yaratıcı, sürükleyici ve silinmez dünyalar yaratırken, sonraki her oyunu bir öncekinden daha derin ve daha büyük hale getirmeyi hedefliyoruz.

Lokasyon

İstanbul

Email

info@heroconcept.com

Websitesi

heroconcept.com

Platformlar

Mobil

Doughlings: Arcade

Tanıdık bir yüzden daha iyi ne olabilir? Klasik oynanış mekanikleri, güçlendiricileri ve zorlayıcı bölümleriyle Doughlings seni evinde gibi hissettirecek. Morpheus'un topunu kaybetmesine izin verme ve tüm gücünle ekranı temizlemeye çalış!. Bölümlere gizlenmiş DNA'ları bul ve 6 farklı karakterden birine dönüş. İksirleri toplayarak her karakteri dilediğin gibi güçlendir ve özel yeteneklerini ortaya çıkar.

game-83

indirilme

1+

Platformlar

PC

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2018

Website

heroconcept.com