forums-icon

Farm Bubbles

Narcade

Hakkında

NAR Club,mobil cihazlar için yenilikçi bir oyun geliştirme ve yayıncı şirketidir .2011 yılında kurulan NAR Club,küresel erişime sahip farklı türde oyunlar geliştirdi . Genç, sosyal,yenilikçi, pozitif insanlardan oluşan Nar, mobil platformlar için yeni oyunlar yaratır ve geliştirir .

 

 

Lokasyon

İstanbul

Email

zip@nar.clup

Websitesi

narcade.com

Platformlar

Mobil

Farm Bubbles

Farm Bubbles farklı görevler çeşitli oyun modları ve tasarımları sunan cıvıl cıvıl bir baloncuk patlatma oyunu! Çiftlik temalı bu top patlatma oyununda neşeli çiftlik hayvanları, rengarenk balonlar ve göz alıcı çiftlik tasarımları ile çok eğleneceksin. Gerçek bir puzzle ve hatta fizik tabanlı balon patlatma modları var. Sürekli yeni seviyeler de eklemeye devam ediyoruz.

Sevimli çiftlik hayvanları balonların arasına sıkışmış, kurtarmanı bekliyorlar. Bu bubble shooter oyununda ücretsiz verilen hedefleme çizgileri sayesinde topu doğru yere fırlatıp tek hamleyle onlarca topu düşürebilirsin. Bazı seviyelerde en üstteki topların ardına dizilmiş minik civcivleri kurtarman gerekecek.

Ayrıca, etrafı balonlarla çevrilmiş çiftlik hayvanları var. Sen top fırlattıkça ekranın ortasındaki balon yığını dönüyor. Çiftlik hayvanının etrafındaki balonların tamamını patlatmalısın. Bazı seviyelerde ise balonların arasına sıkışmış inek, koyun, domuz gibi hayvanları kurtaracaksın.

Fırlatmak için verilen toplar arasında değişim yapabiliyorsun! Oyunun keyfini çıkarman ve en az hamleyle seviyeleri geçmen için ateş topu, renk topu gibi güçlendiriciler de ekledik.

Özellikler:

🐥 1000'den fazla top patlatma seviyesi
🐥 Ateş topu, renk topu, ekstra beş hamle gibi güçlendiriciler
🐥 Fizik tabanlı balon patlatma seviyeleri
🐥 Bir sonrakiyle değiştirilebilir kabarcıklar
🐥 Topları doğru yere fırlatman için hedefleme çizgileri
🐥 Cıvıl cıvıl bal arıları, sevimli değirmen ve minik çiftlik evi
🐥 Mantar, yonca, yılan, çiçek içeren rengarenk balonlar
🐥 Koyun, inek, domuz gibi sevimli çiftlik hayvanları
🐥 Patlattığında sana ekstra 3 hamle verecek yeni özel toplar
🐥 Arkadaşlarından can isteyip onlara can gönderebilmen için Facebook bağlantısı
 

game-178

indirilme

5.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

narcade.com