forums-icon

Gummy Wonderland

enny Games

Hakkında

enny Games, İstanbul'da bir oyun geliştirme stüdyosudur.
enny Games hedefi, yaratıcı ve tutkulu ekibi ile en kaliteli hiper-gündelik oyunları üretmektir. Uluslararası pazarın en büyük hiper-gündelik stüdyosu olmak için çalışıyoruz.

Lokasyon

İstanbul

Email

info@ennygames.com

Websitesi

ennygames.com

Platformlar

Mobil

Gummy Wonderland

Puzzle oyunları özellikle de şeker kırma ya da üçlü eşleştirme oyunları seviyorsan Gummy Wonderland tam senlik. Rengarenk sakızlı şekerlerle zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın bile. Farklı temalar ve görevler içeren bu tatlı oyuna bağımlı olacaksın. Match 3 dediğimiz üçlü eşleştirme oyunlarında gördüğün tüm kurallar sakızlı şekerler için de geçerli. Yan yana veya alt alta duran iki şekerin yerini değiştirerek üçlü, dörtlü ve hatta beşli eşleştirmeler yaparak şekerleri kır.

Dört şekeri eşleştirdiğinde çizgili şeker kazanıyorsun ve bunu da eşleştirince tüm bir sırayı patlatabiliyorsun. Beş şekerle kombo yaparsan da jelatinli şeker elde edersin ve büyük patlamalar yaratabilirsin. Bunların dışında bu leziz puzzle oyununda sana yardım edecek süper güçlendiriciler var.

Görevleri yerine getirerek yeni şeker ülkelerine yol al. Blok veya çikolata içindeki şekerleri kırma, gummygumları kurtarma ve en yüksek skoru alma gibi görevlerle bulmaca oyununun tadını çıkar.

game-180

indirilme

10.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

ennygames.com