forums-icon

Hoop Stack

Bigger Games

Hakkında

Bigger Games, 2019'da her gün milyonlarca insanın oynadığı oyunlar yaratma tutkusuyla başlayan bir mobil oyun şirketidir.

Büyük İnfazı Hedefliyoruz.
Bigger'da, kullanıcılarımız için geniş ölçekte en iyi deneyimi oluşturmak için yürütmeyi ikiye katlıyoruz. Sıradan oyunlar geliştirmeye odaklanırken, oyunlarımız zaten ABD App Store İlk 100'de yerlerini aldı! 2020'ye girdiğimizde 75 milyondan fazla indirmeye ulaştık ve her ay milyonlar ekleniyor.

Harika oyunlar oluşturmak için Sürekli Yineleme.
Yetenekli insanlardan oluşan bir ekip olarak, Bigger'da birlikte gelişmeye inanıyor ve kullanıcı deneyiminde mükemmelliği önemsiyoruz. Birbirlerine ilham veren olağanüstü ekip üyelerinden olağanüstü sonuçların geldiğine inanıyoruz. Oyun tutkumuz, takım olarak en iyi, yüksek kaliteli gündelik oyunları yaratmak için bizi her gün birleştiriyor. Daha büyük, konuştuğumuz, hayal ettiğimiz, geliştirdiğimiz ve oyun oynadığımız yerdir.

Lokasyon

İstanbul

Email

info@biggergames.com

Websitesi

biggergames.com

Platformlar

Mobil

Hoop Stack

Hoop Stack will keep you hooked for hours!

Solve the game by sorting colorful hoops. Enjoy the mental challenge as you stack the colorful hoops. Think, strategize and predict every move.

It's a brand new addictive easy to play and hard to master game featuring unlimited gameplay. Filled with tons of mind juggling levels, color stack puzzle is everything you are looking for.

game-86

indirilme

5.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

biggergames.com