forums-icon

Ignis

Narcade

Hakkında

NAR Club,mobil cihazlar için yenilikçi bir oyun geliştirme ve yayıncı şirketidir .2011 yılında kurulan NAR Club,küresel erişime sahip farklı türde oyunlar geliştirdi . Genç, sosyal,yenilikçi, pozitif insanlardan oluşan Nar, mobil platformlar için yeni oyunlar yaratır ve geliştirir .

 

 

Lokasyon

İstanbul

Email

zip@nar.clup

Websitesi

narcade.com

Platformlar

Mobil

Ignis

Bulmaca severler için sıradışı yenilikçi bir oyun! Ignis daha önce oynadığınız hiçbir oyuna benzemiyor, tasarımından müziğine her şeyiyle benzersiz bir puzzle oyunu. Oynamak oldukça basit: doğru noktayı bul ve dokun sonra da ekrandaki tüm şekillerin yanışını izle! Her bir şekil yanıp tükendiğinde çıkardığı son kıvılcım ile yakınındaki diğer şekli yakmaya başlar ve bu böyle zincirleme gider, tabii ilk kıvılcım için doğru başlangıç noktasını bulabilirsen! :)

İlk seviyeler oldukça basit, kolaylıkla nasıl oynandığını öğreneceksin, ilerledikçe daha fazla dikdörtgenler, beşgenler ve karmaşık şekiller ortaya çıkacak, beş altı şeklin birbiriyle bağlantısını bulmaya çalışacaksın hatta bazıları da hareket ediyor olacak. Alışkanlık yapan başlayınca elinden bırakamayacağın bir oyun.

Ne zaman sıkılsan ve vakit geçirmek istersen oynayabileceğin sade tasarıma sahip bir oyun. Yanma efektleri ve sesleri stratejin işlediği sürece rahatlatıcı bir etki bırakacak. Kısa zamanda popüler oyunlar arasına girecek yenilikçi bir puzzle oyunu!

Özellikler:

Basit ve benzersiz tasarım ve yenilikçi oyun mekaniği
Fizik tabanlı puzzle severler için kolaydan zora yüzlerce seviye
Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor
Rahatlatıcı ve etkileyici efektler
Farklı şekiller ve mekanikler
İpucu alma özelliği
Zeka geliştirici ve mücadeleci bulmaca oyunları sevenler yeni bir deneyim

game-177

indirilme

1.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

narcade.com