forums-icon

Kelime Avcıları

Studio Billion

Hakkında

2017 Yılında eğlendirici oyunlar yapma hedefiyle bir araya gelen üç arkadaşın kurduğu Studio Billion, kurulduğu yıl çıkardıkları oyun olan Spin Warriors Istanbul ile büyük başarı etmiştir. "Milyarları Eğlendirmek" sloganıyla yeni oyunlar yapmaya devam etmektedirler.

Hedeflerini büyüten Studio Billion, 2018 yılında aldıkları yatırım ile daha hızlı büyüyen bir ekip ve oyun şirketi olmuştur.

Mynet ile yayınladıkları HR Master ile ABD, Brezilya, İngiltere ve Avustralya gibi birçok ülkede Strateji kategorisinde en çok indirilen oyun olmuştur.

Lokasyon

İstanbul

Email

info@studiobillion.com

Websitesi

studiobillion.com

Platformlar

Mobil

Kelime Avcıları

Kelime Avcıları, size karmaşık ve eğlenceli bir kelime bulmaca oyunu sunar. Amaç, altıgen peteklerden oluşan harfleri verilen kategoriye göre birleştirip uygun kelimeyi bulmak ve yeni haritaları açmaktır.

Çevrimdışı Kelime Oyunu

Kelime Avcıları’nı evde, sokakta, metroda kısaca her yerde dilediğin gibi oyna ve yeni haritalara, yeni zorluklara ulaş.

Eğlendirici ve Öğretici Oynanış

Genel kültürden tarihe, spordan müziğe birçok kategoriyi içeren bulmacalarda kendinizi sınayın. Kelime Avcıları size yeni kelimeleri öğretmenin yanı sıra dikkatinizi artırmanızı sağlar.

Türkçe & İngilizce Dil Desteği

Kelime Avcıları, Türkçe ve İngilizce olarak oynayabilir. İstediğin zaman oyun içinden dil değiştirerek yabancı dillerde kendini sınayabilirsin. Yeni diller güncellemelerle birlikte eklenecektir.

Oyunda Takıldın mı?

Dert etme. İpucu ve Pas sana bölümü geçmene yardım edecektir. Oyun parasıyla alabildiğin ipucu ve pas dışında onlarca avatar ve çerçeve ile kendi profili özelleştir, herkese göster!

Yeni Haritaları Aç

İnternetsiz oynanabilen Kelime Avcıları’nda bölümleri geçin ve yeni haritaları açın.

En İyinin En İyisi

Tüm bölümleri geç oyunun birincisi ol ve bunu herkese göster!

1500’den fazla bölüm ve 10.000’den fazla kelime ile Kelime Avcısı olacaksın! Kelime Avcıları’na sürekli yeni kelimeler, bölümler ve özellikler eklenmektedir.

Şimdi indir ve kelimeleri avlamaya başla!

game-109

indirilme

1+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2019