forums-icon

Lost Bubble - Bubble Shooter

Peak Games

Hakkında

Peak, İstanbul'dan küresel bir tüketici teknolojisi şirketi yaratma hayali üzerine kuruldu. Yolculuğumuza 2010 yılında geleceğe tohum ekme vizyonuyla başladık.

Peak olarak amacımız, yüksek yeteneklere, güçlü değerlere ve Peak'in hikayesini şekillendirme iradesine sahip insanları bir araya getirmektir.

Büyük hayallerimizi gerçekleştirmeye başlamak için ilk ve ana odak alanımız olarak mobil oyun oynamayı seçtik. Oyun oynamak, yaşı, cinsiyeti veya milliyeti aşan gerçekten evrensel birkaç faaliyetten biridir ve doğru ürünle dünya çapında milyarlarca insana ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Lokasyon

İstanbul

Email

contact@peak.com

Websitesi

peak.com

Platformlar

Mobil

Lost Bubble - Bubble Shooter

Tüm zamanların en eğlenceli Baloncuk Patlatma oyununa hazır ol! Baloncuk patlatma oyunlarına dair sevdiğin her şey ve çok daha fazlası burada! 🍬🍬 Tıpkı bir Şeker gibi! 🍬🍬

Kötüleri ez ve iyi cadı Işık Nöbetçisi ile birlikte dünyayı karanlık sisten kurtar! 🎈🎈
Baloncukları patlatarak seviyelerdeki Pandora'nın Kutularından kurtul ama hamlelerinin sınırlı olduğunu ve Pandora'nın Kutusunu vurmaman gerektiğini unutma. Bulmaca çözme becerilerini test etmek için bu bağımlılık yapan baloncuk patlatma oyununu oyna. Eğlenceli ve oynaması kolay ama baloncuk patlatmada ustalaşmak için biraz zaman ve yetenek gerekecek! 😎 💜

Yeni bölümlerin kilidini aç ve gizemli dünyalarda muhteşem yolculuklara atıl. Hemen oynayarak gizem, sihir ve maceranın yanında elbette Karanlık Dünya'nın cadılarının koyduğu zor engeller ile dolu bir dünyaya gir. Baloncukları patlar ve Işık Nöbetçisi'nin Karanlık Dünya'nın Cadılarını yenmesine yardım et!

🎉 Eğlence Garanti! 🎉

game-73

indirilme

1.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

peak.com