forums-icon

Lost Jewels - Match 3 Puzzle

Peak Games

Hakkında

Peak, İstanbul'dan küresel bir tüketici teknolojisi şirketi yaratma hayali üzerine kuruldu. Yolculuğumuza 2010 yılında geleceğe tohum ekme vizyonuyla başladık.

Peak olarak amacımız, yüksek yeteneklere, güçlü değerlere ve Peak'in hikayesini şekillendirme iradesine sahip insanları bir araya getirmektir.

Büyük hayallerimizi gerçekleştirmeye başlamak için ilk ve ana odak alanımız olarak mobil oyun oynamayı seçtik. Oyun oynamak, yaşı, cinsiyeti veya milliyeti aşan gerçekten evrensel birkaç faaliyetten biridir ve doğru ürünle dünya çapında milyarlarca insana ulaşabileceğimize inanıyoruz.

Lokasyon

İstanbul

Email

contact@peak.com

Websitesi

peak.com

Platformlar

Mobil

Lost Jewels - Match 3 Puzzle

Lost Jewels'ın eğlenceli 🌐 ve bağımlılık yaratan 🌐 dünyasına gir! Kutsal Kahin'in amansız kayıp mücevher arayışına katıl ve bu efsanevi 3'lü eşleştirme macerasındaki zorlukların üstesinden gelmesine yardım et!

Seni uzunca bir süre kendine bağlayacak Ücretsiz heyecan verici bir 3'lü eşleştirme oyunu! Bulmaca çözmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. 💎 Lost Jewels 💎 yolculuğunda arkadaşlarına ve diğer milyonlarca oyuncuya katıl! Bu bulmaca macerası, sihirli yerlerle, rekabet edecek arkadaşlarla ve heyecan verici özelliklerle 3 veya daha fazla taşı eşleştirme oyunu tarzında mutlaka denenmesi gereken bir oyun.

Renkli taşları eşleştir 💎, Büyülü Tılsımların gücünü açığa çıkar ve mahsur kalan hazine sandıklarını kurtar! Bu heyecanlı ve zorlu ücretsiz bulmaca oyununu arkadaşlarınla birlikte oyna 😏 !
----------------------------------------
❤️️ Önemli Özellikler ❤️️
★ Renkli HD Varlıklar ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak adına Tabletler için Tam Destek
★ Basit, bağımlılık yapıcı ve eğlenceli 3'lü eşleştirme oyunu
★ Özel heyecan dolu bölümlerle ve engellerle 4000'den fazla seviye
★ Yolculuğunda sana yardımcı olacak özel ve yenilikçi güçlendirmeler ve sihirli güçler
★ Arkadaşlarına bağlan ve bu eğlenceli Macerada onlarla yarış
★ Sürekli yeni seviyelerle ve özelliklerle ücretsiz güncellemeler
★ 💎 Reklam Yok 💎

game-74

indirilme

1.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

peak.com