forums-icon

Merge Farm!

Gram Games

Hakkında

Başarılı ve eğlenceli oyunlar kurma tutkusuyla yola çıkan beş yakın arkadaş tarafından 2012 yilinda kurulan GramGames, alaninda oncu bir şirket olarak emin adımlarla ilerliyor. Su anda 50 milyondan fazla kullanıcısı olan Gram Games’in en büyük hedefi oyunlarinin dünya üzerindeki her telefonda yüklü olması. Birden fazla ürünü bulunan şirketin ilk ve en önemli oyunlarından biri olan “1010” 65 milyon indirilmesinin ardindan, ikinci oyun Lumino, bir hafta içerisinde App Store’da 1 numaralı oyun haline gelmiştir ve dünya çapında başarılarını kanıtlamıştır. 35 kişilik bir takım ile yoluna devam eden Gram Games, yatırımlar ile gelecekte heyecanli ve gelişmiş oyunlar cikararak pazardaki yerini daha da genişletmeyi hedefliyor.

Lokasyon

İstanbul

Email

jobs@gram.gs

Websitesi

gram.gs

Platformlar

Mobil

Merge Farm!

Gram Games’in ilk çiftlik oyunu Merge Farm! ile kendine ait eşsiz çiftliğini kurmaya hazır mısın?

Bildiğin çiftlik oyunlarından farklı bir oyun mekaniğine sahip Merge Farm!‘da amacın; benzer meyve ve sebzeleri birleştirerek onları yetiştirmek, ardından yetiştirdiğin ürünleri satarak çiftliğini geliştirmek olacak.

Oyunda seviyen yükseldikçe tarlana yeni bitkiler ekebileceksin. Benzer ürünleri birleştirerek daha fazla hasat toplayabileceksin. Çiftliğini büyütmek için birleştirmeye devam et. Unutma, ne kadar fazla bitki ekersen, o kadar çok hasat toplayabilirsin!

Tüm iyi çiftçilerin de bildiği gibi ürünlerin hasat vermesi biraz zaman alır. Bu esnada bir gözün ekranın üst tarafındaki siparişlerinde olmalı. Para kazanmak ve daha fazla bitki elde etmek için bu siparişleri tamamlamalısın.

Kendine ait çiftliğini daha da geliştirmek için sunulan binaları, hayvanları ve özel dekorasyonları keşfet!

Mükemmel çiftliği kurmak için gereken her şeye sahip olduğunu mu düşünüyorsun? O halde Merge Farm!‘ı bugün dene!

game-20

indirilme

1.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020