forums-icon

Merge Gems!

Gram Games

Hakkında

Başarılı ve eğlenceli oyunlar kurma tutkusuyla yola çıkan beş yakın arkadaş tarafından 2012 yilinda kurulan GramGames, alaninda oncu bir şirket olarak emin adımlarla ilerliyor. Su anda 50 milyondan fazla kullanıcısı olan Gram Games’in en büyük hedefi oyunlarinin dünya üzerindeki her telefonda yüklü olması. Birden fazla ürünü bulunan şirketin ilk ve en önemli oyunlarından biri olan “1010” 65 milyon indirilmesinin ardindan, ikinci oyun Lumino, bir hafta içerisinde App Store’da 1 numaralı oyun haline gelmiştir ve dünya çapında başarılarını kanıtlamıştır. 35 kişilik bir takım ile yoluna devam eden Gram Games, yatırımlar ile gelecekte heyecanli ve gelişmiş oyunlar cikararak pazardaki yerini daha da genişletmeyi hedefliyor.

Lokasyon

İstanbul

Email

jobs@gram.gs

Websitesi

gram.gs

Platformlar

Mobil

Merge Gems!

Değerli taşların parıltısını seviyorsun ama toplayacak bütçen yok mu? O zaman, Gram Games'in en yeni oyunu Merge Gems! tam senlik! Taşları, altınları ve daha fazlasını birleştirerek ve eşleştirerek ışıldamanın tadını çıkar!

Oyunun konsepti basit, tek yapman gereken değerli taş koleksiyonunu mümkün olan en iyi hale getirmek. Bir sürü değerli taşın var ve amacın onları mümkün olduğunca güzel hale getirmek için eşleştirmek ve birleştirmek. Arada sırada sana yeni bir değerli taş hediye edilebilir. Ekranın altındaki kutuya ne kadar hızlı basarsan yeni değerli taşlarını o kadar hızlı ortaya çıkartabilirsin. Aynı türdeki değerli taşları eşleştirmeye başla ve işlenmemiş elmaslar bul!

Merge Gems!'in özellikleri:

- Alanını temizlemek için oyun alanındaki aynı taşları birleştir ve eşleştir!
- Daha da fazlasını birleştirerek, daha fazla para için daha büyük, daha parlak değerli taşları ortaya çıkar!
- Para içinde mi yüzüyorsun? Oyun mağazasından daha fazla değerli taş al.
- Koleksiyonunu büyüt ve Merge Gems!'deki en iyi taşları topla!

Koleksiyonun ne kadar parlak? Seviye atlamak için değerli taşlarını birleştir ve onları tecrübe puanına dönüştür. Ne kadar fazla alanın varsa koleksiyonun o kadar etkileyici olur.

Merge Gems! ile birleştir, büyüt ve parıltı saç!

game-19

indirilme

1.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020