forums-icon

Merge Town!

Gram Games

Hakkında

Başarılı ve eğlenceli oyunlar kurma tutkusuyla yola çıkan beş yakın arkadaş tarafından 2012 yilinda kurulan GramGames, alaninda oncu bir şirket olarak emin adımlarla ilerliyor. Su anda 50 milyondan fazla kullanıcısı olan Gram Games’in en büyük hedefi oyunlarinin dünya üzerindeki her telefonda yüklü olması. Birden fazla ürünü bulunan şirketin ilk ve en önemli oyunlarından biri olan “1010” 65 milyon indirilmesinin ardindan, ikinci oyun Lumino, bir hafta içerisinde App Store’da 1 numaralı oyun haline gelmiştir ve dünya çapında başarılarını kanıtlamıştır. 35 kişilik bir takım ile yoluna devam eden Gram Games, yatırımlar ile gelecekte heyecanli ve gelişmiş oyunlar cikararak pazardaki yerini daha da genişletmeyi hedefliyor.

Lokasyon

İstanbul

Email

jobs@gram.gs

Websitesi

gram.gs

Platformlar

Mobil

Merge Town!

Hiç arazi geliştirmek, şehir yönetmek ya da bir kentin nasıl büyüdüğüne şahit olmak istedin mi? O halde Gram Games'in en yeni oyunu Merge Town!, seni bu deneyime davet ediyor. Oyunun konsepti oldukça basit: bir araziye sahipsin ve tek amacın bu arazini şehre dönüştürmek olacak. Her aynı çeşitteki evleri birleştirerek daha büyük evlere sahip olacaksın. Arada bir hediye olarak alacağın evler işini daha da kolaylaştıracak. Arazinde inşa edilen her ev sana para kazandıracak. Ne kadar fazla para kazanırsan o kadar ev satın alabilirsin ve şehrini daha hızlı geliştirebilirsin.

Oyun ekranının üstünde yer alan çubuk sayesinde seviyeni görebilirsin. XP kazanmak ve seviye atlamak için daha çok ev birleştir. Unutma, daha yüksek seviyeler, şehrini daha da iyi hale getirmen için arazinde daha fazla alanın kilidini açacaktır. Yeni şehirlere yayıldığında tüm arazine göz kulak ol ki birleşip gelişirken tam potansiyeline ulaşabilesin.

Merge Town! ile kendi şehrini inşa etmeye ve geliştirmeye hemen başla!

game-21

indirilme

5.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

gram.gs