forums-icon

MoBu 2

Panteon

Hakkında

Maceramız 2012 yılında, benzersiz mobil oyun deneyimleri yaratma hayali ile başladı. Edindiğimiz tecrübeler ve veriye dayalı yaklaşımımızla geliştirdiğimiz oyunları milyonlarca insana ulaştırmaya devam ediyoruz.

Lokasyon

İstanbul

Email

info@panteon.games

Websitesi

panteon.games

Platformlar

Mobil

MoBu 2

Özgün bir oyun, büyüler & arkadaşlarınla paylaşabileceğin maceraya atılmaya hazır mısın? Gerçek zamanlı olarak dünyanın her köşesinden oyuncularla eşi benzeri olmayan eğlence dolu yarışa kendini hazırla. Artık koşmaya son, sallanarak ilerleyerek heyecanlı maceranın içinde öbür oyuncular & arkadaşlarına karşı yarışma vakti geldi.

MoBu'yla eğlencenin içine sallan; yağmur ormanları, tapınaklar & özgün mekanlarda zorluklara meydan oku; gerçek oyuncularla yarış ve macerayı yaşa. Benzersiz oyun mekaniği & özgün bir sanatsal yaklaşımın mizahla birleşimi MoBu 2 - Arkadaşlarınla Yarış ile eğlencenin tadına var.

MOBU MACERAYA HAZIR!
Muz peşinde tehlikelere karşı yarışan MoBu'nun hikayesini anlatan ödüllü oyun MoBu - Macera Başlıyor'un devamı şimdi cihazınızda…

GERÇEK OYUNCULARLA ÇEVRİMİÇİ ARENA HEYECANI
Gerçek oyuncularla çevrimiçi arena maçlarında yeteneklerinizi gösterin. Arenada çevrimiçi yarışlar, büyüler, macera & eğlenceye kendinizi hazırlayın!

ZORLU BİR YARIŞ, MACERA DOLU BİR HİKAYE
MoBu 2 - Arkadaşlarınla Yarış'ın kendine has eğlenceli atmosferinde size meydan okuyan 5 farklı büyülü ortamda macerayı yaşayın.
- Gizemli ormanda gölgelerin ardındaki macera
- Zorluklarla çevrili zehirli bataklık
- Derinlerden yükselen öfkeli volkan
- Tuzaklarla çevrili altın tapınak
… ve daha birçok macera.

BÜYÜLER, ONLINE RAKİPLER & MULTIPLAYER ARENA!
Rakipleri dondurmak veya başlarına yıldırım düşürmek... 24 farklı saldırı ya da savunma büyüsüyle online arenada düşmanlarınızın kabusu olup güçlerinizi sergileyebilir, böylelikle arena yarışında öne geçerken onların kaçacak delik aramalarını sağlayabilirsiniz!

TARZINI YARAT!
450 milyon eğlenceli kıyafet kombinasyonuyla yaşadığınız maceraları kendi tarzınızla yansıtabilirsin. Şapka, yangın tüpü veya dev bir kılıçla sizi gören rakiplerinizin suratlarının aldığı ifadeyi görebilir, bu kıyafet kombinasyonları ile herkese online arenada gücünüzü sergileyebilirsiniz.

ANİMASYONLARLA KENDİNİ GÖSTER!
MoBu'da eğlenceli animasyonlarla kendini ifade edebilirsin. Gülebilir, dans edebilir veya en korkunç ifadeyle kükreyebilirsiniz.

DİĞER ÖZELLİKLER
- Macera ve Online Arena'da günlük görevler
- 200 farklı achievement
- Online liderlik sıralaması
Eğlence, yarış & muz dolu bir macera! İster arkadaşlarınla yarış, ister kendin oyna.

---

MoBu 2 - Arkadaşlarınla Yarış'ı sosyal medyada eğlenceli içerik, fırsatlar, macera, ödüller ve daha fazlası için takip et.
Facebook: @mobugame
Instagram: @mobugame

Notlar:
MoBu 2 - Arkadaşlarınla Yarış; ücretsiz, çevrimiçi, çok oyunculu oyundur. Çalışması için internet bağlantısı gerekmektedir.
MoBu 2 - Arkadaşlarınla Yarış eski cihazlarda daha iyi çalışması için çözünürlüğü kendiliğinden ayarlamaktadır.

game-147

indirilme

50.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

panteon.games