forums-icon

Recontact London

Recontact Game

Hakkında

Oynanabilir Sanatlar sloganıyla başlayan Recontact Games'in tutkusu, filmleri çoktan seçmeli hikaye anlatımı değil, doğrudan oyun dinamikleri olan videolar ve sinematik üzerine inşa etmektir. Bu formda Recontact, orijinal içeriğiyle mobil oyun endüstrisinde adından söz ettirecek.

Lokasyon

İstanbul

Email

info@recontactgame.com

Websitesi

recontactgame.com

Platformlar

Mobil

Recontact London

Bol ödüllü Türk mobil oyun serisi Recontact, Londra ile geri dönüyor. Üstelik tamamen ücretsiz!

Bu sefer başrol sensin! Hem de bir siber-dedektif olarak!
Tamamı gerçek görüntülerden oluşan, birbirinden tamamen farklı 5 bulmaca mekaniğini hikaye ilerledikçe keşfettiğin, güvenlik kameralarından ve uydu görüntülerinden şüphelileri bulabildiğin, Arttırılmış gerçeklikle bulunduğun yerde olay yeri incelemesi yapabildiğin, bitmeyen ve sürekli güncellenecek bir hikaye akışıyla Recontact Londra başka hiçbir oyuna benzemiyor!

LONDRA'DA GÜVENLİK KAMERASINA YAKALANAN HAYALETLERİN SIRRINI ÇÖZ.

Bir gün polis departmanında telefonun çalar ve geceyarısı Londra'da bir bankanın güvenlik kamerasında dijital bir hayaletin görüntülendiği haberini alırsın. Bir anda bu haber tüm ülkede gündem olur ve bu sırrı çözmek için görev sana devredilir. Güvenlik kameraları görüntüleriyle Londra sokaklarında hayaletin izini sürdükçe, soruşturmanın aslında ne kadar ciddi ve derin bir olayın parçası olduğunu keşfedersin. Daha fazla sürpriz-kaçıran (spoiler) yok, bundan sonra hikayeyi keşfetmek tamamen senin elinde!

Başrol tabii ki sensin ama hikaye ilerledikçe karşına çıkacak diğer oyuncular arasında dünyaca ünlü dizi ve filmlerde rol almış Ross Mullan de var. Onun sırlarını Londra sokaklarında keşfetmeye hazır mısın?

Recontact Liderlik sıralaması sayesinde dünyadaki diğer oyuncularla mücadele et ve en iyi siber-dedektifin kim olduğunu onlara göster!

Yeni bölümler, yeni bulmacalar ve özellikler yakında burada, takipte kal!

game-76

indirilme

50.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020