forums-icon

Six!

Gram Games

Hakkında

Başarılı ve eğlenceli oyunlar kurma tutkusuyla yola çıkan beş yakın arkadaş tarafından 2012 yilinda kurulan GramGames, alaninda oncu bir şirket olarak emin adımlarla ilerliyor. Su anda 50 milyondan fazla kullanıcısı olan Gram Games’in en büyük hedefi oyunlarinin dünya üzerindeki her telefonda yüklü olması. Birden fazla ürünü bulunan şirketin ilk ve en önemli oyunlarından biri olan “1010” 65 milyon indirilmesinin ardindan, ikinci oyun Lumino, bir hafta içerisinde App Store’da 1 numaralı oyun haline gelmiştir ve dünya çapında başarılarını kanıtlamıştır. 35 kişilik bir takım ile yoluna devam eden Gram Games, yatırımlar ile gelecekte heyecanli ve gelişmiş oyunlar cikararak pazardaki yerini daha da genişletmeyi hedefliyor.

Lokasyon

İstanbul

Email

jobs@gram.gs

Websitesi

gram.gs

Platformlar

Mobil

Six!

Dünyaca ses getiren 1010! ve Merged! oyunlarının geliştiricisi Gram Games’den yepyeni bir oyun: Six!. Bu oyun hem iddialı, hem de heyecan verici fakat aynı zamanda da sinir bozucu. Tüm büyük bulmaca oyunlarında olduğu gibi Six! de, bir dakikalık kısa zaman aralığı ya da saatlerce süren eğlence için gerçekten harika bir seçenek olma niteliğinde.

Oyunda; üzerinde altıgen bir blok duran ve farklı şekilli tuğlalardan oluşmuş bir kule bloğuyla etkileşime geçme göreviniz var. Amacınız ise puan kazanabilmek için altıgen bloğu kule bloğundan aşağı indirmek. Bu adımı da tuğlaların üzerine dokunma ile onları yok ederek ve altında açılan boşluğa altıgeni indirerek başarıyorsunuz.

Kulağa kolay gelse de, altıgen yuvarlanmaya veya kule eğilmeye başladığında aslında düşündüğünüz kadar kolay olmadığını fark ediyorsunuz. Blokların kaldırılması ile kuleyi yıkar ya da altıgen kazandığı ivmeyle ekrandan yuvarlanır ise oyun sona ermiş demektir ve en baştan başlamanız gerekir.

Oynaması son derece basit, keyifli ve bir o kadar da heyecanlı.

Six!, kuleyi indirebildiğiniz kadar aşağı çekmeye çalışırken sizi kendine bağlamış olacak. Gram Games’in popüler oyunlarıyla uyumlu olarak, bu bulmaca oyununu da oynamak kolay ve eğlenceli olacak fakat liderlik tahtasında yer edinmek ve arkadaşlarınızın önüne geçmek mücadeleci ve ödüllendirici olacak.

Ana Özellikler

•    Öğrenmesi kolay ve oyun içinde ustalaşması eğlenceli,
•    Arkadaşlarınızın yüksek skorlarına ve tüm dünyaya meydan okumaca,
•    Merak uyandırıcı ve alışkanlık yapıcı,
•    Eğlenceli ve sempatik görseller.

game-24

indirilme

5.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

gram.gs