forums-icon

Skate!

Studio Billion

Hakkında

2017 Yılında eğlendirici oyunlar yapma hedefiyle bir araya gelen üç arkadaşın kurduğu Studio Billion, kurulduğu yıl çıkardıkları oyun olan Spin Warriors Istanbul ile büyük başarı etmiştir. "Milyarları Eğlendirmek" sloganıyla yeni oyunlar yapmaya devam etmektedirler.

Hedeflerini büyüten Studio Billion, 2018 yılında aldıkları yatırım ile daha hızlı büyüyen bir ekip ve oyun şirketi olmuştur.

Mynet ile yayınladıkları HR Master ile ABD, Brezilya, İngiltere ve Avustralya gibi birçok ülkede Strateji kategorisinde en çok indirilen oyun olmuştur.

Lokasyon

İstanbul

Email

info@studiobillion.com

Websitesi

studiobillion.com

Platformlar

Mobil

Skate!

Kolay ama Riskli. Tek parmakla yapabileceklerin sınırı yok. Zıplama hızını ayarla ve havada en profesyonel kaykay hareketlerini yap, bitiş çizgisine en yüksek skorla ulaş!

Profesyonel kaykaycı ol. 360 Spin, Ters 360 Spin, Airwalk ve daha fazla hareketi yap ve altın kazan. Marketten yeni kaykaycılar ve halfpipe pistler satın al.

Koleksiyonu tamamla. Tüm kaykaycıları ve halfpipe pistleri satın al ve koleksiyonunu herkese göster.

Liderlik için yarış. Skor tablosunda en üste ulaşmak için yeteneklerini açığa çıkartman gerekiyor. En iyi hareketlerini göster ve birinci ol.

game-115

indirilme

1.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020