forums-icon

TASO 3D Football

Nitra Games

Hakkında

Kurucu ekibimizin oyun geliştirme serüveni 2006 yılında Mobilenter Mobil Oyun Stüdyoları'nı kurarak başladı. Mobilenter, dünyada sektördeki ilk firmalardan biridir. 2010 yılı sonunda firma 21 oyun portföyüne ve 3 ofise sahipti. Ofisler İstanbul, Lancaster / İngiltere ve Kuzey San Jose / ABD'de bulunuyordu. Mobilenter oyunları, o zamanlar dünyanın en büyük uygulama mağazası sitesi olan Getjar tarihinde en çok indirilen 10 oyundan 2'sidir. Şirketin oyunları 11 dilde hazırlanmış ve 46 ülkede 100'ün üzerinde operatör tarafından yayınlanmıştır. Sonraki yıllarda Java telefonları piyasadan çekilirken Mobilenter küçültülerek Lancaster / İngiltere ve Kuzey San Jose / ABD'deki ofislerini kapattı. Ekip, Nisan 2014'te eski Java oyunlarının Android sürümlerini yayınlamak için Nitra Gaming Software Ltd.Sti'yi kurdu.

 

Lokasyon

İstanbul

Email

info@nitragames.com

Websitesi

nitragames.com

Platformlar

Mobil

TASO 3D Football

Yeni nesil futbol oyunu, yeni 2020 versiyonu ile maç için sahaya çıkıyor! 6 stadyum, 5 lig, 223 takım, 18.000 oyuncu ve 3 mod ... Hepsi futbolun tüm eğlencesi için gerçek bir ortamda bir araya geliyor! Geniş açılı kamera ve yüksek oynanabilirlik, kendinizi sahada gibi hissetmenizi sağlayacak! TASO 3D konsolların eğlencesini cep telefonlarına getiriyor! TASO 3D artık Android'de!


Temel Özellikler

- En iyi futbol oyununun Android sürümüdür.
- Çevrimdışı futbol oyunu.
- Dünyadaki tüm milli takımlar dahil edilmiştir.
- Hayranları ve tezahüratlarıyla büyük bir stadyumun atmosferi.
- Maç, Turnuva ve Haftalık modlar.

- Samsung Galaxy S10, S9, S8, S7, S6, Samsung Galaxy Note9, Note8, Note7, Note6, Tab5, Tab4, Tab3, Grand 2, A7, A5, J7, J6 cihazları ve tabletleri için optimize edilmiştir.
- Xperia Z7, Z6, Xperia Z5 ile uyumlu
- Tabletler için optimize edilmiştir.

İpuçları
- Dünyanın gerçek futbol takımları ile oyna. Topla fazla koşma. Biraz pas atmalısın.
- Pasların tamamlama olasılığı her zaman takım arkadaşının durumuna dayanır. 1. ve 50. paslaşmalar arasında olasılık farkı yoktur.
- Topu kazandığında sakin ol. Takım arkadaşların sana oyun yapma şansı vermek için en uygun pozisyonlarına gidecek.
- Bu oyun, futbolun en güzel grafiklerini ve bir mobil oyunun en kolay deneyimini sunmaya odaklanmıştır. Kontrollerin ve ayarların çoğu otomatik olarak yapılır.


 

game-32

indirilme

500.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2019

Website

nitragames.com