forums-icon

Weld It 3D

Fiber Games

Hakkında

Fiber Games, oyun endüstrisinde hepsi 20 yıldan fazla deneyime sahip olan Sinan Akkol, F. Faruk Akıncı ve Volkan Turan tarafından kurulmuş bir dijital içerik ve oyun stüdyosudur. Hedefe yönelik çalışır, bahane bulmaz. Halihazırda pazarda aktif olan birçok marka ve projenin altında imzası bulunan Fiber Games ekibi, yerli ve uluslararası birçok markayla çok çeşitli projelere imza atmıştır. Şu an birden fazla oyun projesi üstünde çalışmakta ve pek çok önemli kurum için dijital içerik hizmeti vermektedir. Fiber Games her proje için temiz tava kullanır ve işe özel çözüm üretir.

Lokasyon

İstanbul

Email

Websitesi

fibergames.com.tr

Platformlar

Oyun

Weld It 3D

Weld, smooth and paint objects to your heart's content! Each level is designed as a relaxing puzzle. First you have to weld the objects from their seperation areas, than rand the excess weld and lastly (and most entertainingly) paint your object in any way you want!

You can get different welding machines, most of them are very, very different. Also, you can get different colors and skins to liven up your creations!

In Weld It 3D's new 5.0 version you can see the final product of your craftsmanship in your workshop. And, did we tell you that you can upgrade your workshop? You can. You definitely can.

So, come on in to your workshop and begin welding!

game-216

indirilme

100.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020