forums-icon

Yerel Seçim Oyunu - İstanbul

Yeti Games

Hakkında

Yeti Oyun Stüdyosu, oyun tutkulu bir grup iş arkadaşı tarafından kuruldu. Şirket gelecek projeleri finanse etme hedefi ile dijital ajans olarak “Yeti Interactive” adıyla 2012’de faliyete başladı. Yeti ilk 2 yılında çeşitli müşteriler için advergame ve çeşitli dijital etkinlik oyunları geliştirdi. Yeti’nin daha önce çıkardığı sosyal quiz oyunu “Guess About Me” ve türkçe versiyonu “İnsan Sarrafı” E-Tohum 2014’te yüksek potansiyelli 15 girişim arasında, daha sonra çıkarttıkları “Pets and Planes ” ve Hayrettin de en beğenilen yerli yapım oyunlar arasında yer aldı. Yeti’nin 2018’de çıkardığı “Seçim Oyunu – Partiler Yarışıyor” milyon kullanıcıyı geçen ilk oyun oldu.

Lokasyon

İstanbul

Email

info@yetigames.net

Websitesi

yetigames.net

Platformlar

Mobil

Yerel Seçim Oyunu - İstanbul

Seçtiğiniz lider ile yerel seçime girin, halkın beğenisini toplayıp rakiplerinizi geçin. Mitinglerde ve TV programında oyları toplayın. Dilerseniz kendi partinizi ve liderinizi oluşturun.

 

2018 in beğenilen oyunu seçim Yarışı şimdi yenilendi, göz alıcı 3D grafikler, gerçek liderler ve özgün eğlenceli oyun mekaniklerine sahip yarış oyunu şimdi yerel seçim istanbul mekanikleriyle sizi bekliyor. Oyunda amaç çeşitli oyun modlarında başarılı olarak seçimi kazanmaktır. Seçim otobüsü ile ilçeleri dolaşıp halkın beğenisini kazanabilirsiniz. Rakip otobüsle kapışma moduna geçince hızlıca butona basın ve ekstra puan kazanın. İstanbul’un farklı ilçelerinde mitingler yaparak seçmenlerin oyunu toplayın. Ayrıca TV ye çıkarak muhabirlerin sorularını olabildiğince hızlı cevaplayın ve tüm şehirde puanınızı arttırın.

game-79

indirilme

100.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

yetigames.net