forums-icon

Zipline Valley

Narcade

Hakkında

NAR Club,mobil cihazlar için yenilikçi bir oyun geliştirme ve yayıncı şirketidir .2011 yılında kurulan NAR Club,küresel erişime sahip farklı türde oyunlar geliştirdi . Genç, sosyal,yenilikçi, pozitif insanlardan oluşan Nar, mobil platformlar için yeni oyunlar yaratır ve geliştirir .

 

 

Lokasyon

İstanbul

Email

zip@nar.clup

Websitesi

narcade.com

Platformlar

Mobil

Zipline Valley

Bulmaca oyunlarınu özelikle de fizik kurallarına dayalı physics-based puzzle olarak adlandırılan oyunları sevenler için yeni bir oyun! Zipline Valley'de yapman gereken güvenli bir zipline hattı çizip tehlikelere yakalanmadan yolcuları bir noktadan diğerine taşımak. Çok farklı tuzaklar ve ölümcül tehlikelerle dolu bu oyunda stratejik düşünmen gerekecek.

Başlangıç noktasında bekleyen arkadaşları kurtarmak onları bitiş noktasına ulaştırmak için parmağını ekranda sürükleyerek bir yol çiziyorsun ve parmağını ekrana basılı tutarak yolcuları hattan geçiriyorsun. Ekrana ne kadar basılı tutarsan o kadar çok yolcu geçiş yapacak. İpi tehlikelerden uzak bir yerden geçirmek için blokların etrafından dolayabilirsin. Oyun da zaten ip dolama mekaniğine dayalı.

İlerleyen seviyelerde o kadar çok çeşitli tuzak ve engel var ki bu zeka geliştirici puzzle seviyelerini geçmek için kafa yorarken sıkılmaya vaktin olmayacak. Sade ve özgün tasarımlarıyla, yüzden fazla zeka geliştirici seviyeleriyle saatlerce eğlenebilirsin. Zipline hattını çizerken jetonları ve anahtarları toplamayı da unutma, sana sürpriz hediyeler kazandıracak.

game-176

indirilme

10.000.000+

Platformlar

Mobil

Türü

Ücretsiz

Çıkış Yılı

2020

Website

narcade.com